powrót

To nas wyróżnia

 

 

PROFIX to najszersza i najlepiej dopasowana do potrzeb klientów oferta produktowa na rynku. Produkty oznaczone naszymi markami własnymi obecne są w tysiącach firm oraz w milionach domów w kraju i za granicą. Nieustannie rozwijamy się, aby odpowiadać na zmieniające się oczekiwania konsumentów. Za nasze działania zostaliśmy nagrodzeni Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej oraz wyróżnieniami branżowymi i konsumenckimi. Do tych ostatnich należą Złota Budowlana Marka roku oraz Złoty Laur Konsumenta – przyznane kilkukrotnie naszym narzędziom i odzieży ochronnej.

Byliśmy także nagradzani tytułem Solidnego Pracodawcy czy Złotego Płatnika. Stale gościmy w rankingu Gazele Biznesu. Każda zdobyta nagroda dowodzi, że jako organizacja stabilnie się rozwijamy i dbamy o rygorystyczne spełnianie zasad etycznego prowadzenia biznesu. Zostaliśmy dzięki temu docenieni przez globalną firmę audytorską DELOITTE, która wyróżniła nas tytułem Best Managed Company Poland – w pierwszej polskiej edycji swojego światowego zestawienia.

 
 
BEST MANAGED COMPANY POLAND 2022 DELOITTE

Globalna firma audytorska Deloitte przyznała PROFIX tytuł najlepiej zarzadzanej firmy na polskim rynku w I lokalnej edycji swego uznanego, światowego zestawienia. Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie laureatów min. za innowacyjne zarządzanie biznesem i budowanie partnerskich relacji między Pracownikami, a Zarządem. 

 

 

DOBRA FIRMA TO WŁAŚNIE MY

PROFIX został doceniony przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, zdobywając w 2022 roku nagrodę dla NAJLEPSZEGO INNOWATORA w konkursie DOBRA FIRMA. To nagroda w kategorii dla nas niezwykle ważnej, bo wskazującej na potencjał rozwojowy naszej firmy.

 

LAUR KONSUMENTA DLA MARKI PROLINE
Grand Prix Lauru Konsumenta dla Proline przyznane za pięciokrotne zdobycie Złotego Lauru Konsumenta w  kolejnych latach to wyraz najwyższego uznania dla marki.

 

 

TOP MARKA
Lahti Pro jako jedyna marka z sektora „odzież ochronna” znalazła się w rankingu Top Marka 2021. Godło Top Marka przyznawane jest najlepszym markom w danej kategorii, które charakteryzują się wysoką rozpoznawalnością oraz widocznością w mediach tradycyjnych i internetowych.

 

 

MIĘDZYNARODOWY CZEMPION
Profix jest laureatem konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”. Nagroda w kategorii „Inwestor – małe i średnie przedsiębiorstwa” jest dowodem na to, że odnosimy sukcesy nie tylko na rynku krajowym. Dynamicznie rozwijamy się również za granicą.

 

BUDOWLANA MARKA ROKU
Głosami wykonawców marka Lahti Pro uzyskała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2022 w prestiżowym rankingu prowadzonym na rynku budowlanym.