O sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie.

Dzięki zaufaniu i lojalności naszych pracowników mogliśmy przez ostatnie 25 lat tworzyć PROFIX takim, jaki jest dzisiaj.


AKTUALNE OFERTY PRACY:

1. Przedstawiciel Handlowy :

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo lubelskie

Województwo małopolskie

Województwo wielkopolskie

Województwo lubuskie

Województwo dolnośląskie

2. Księgowa/y

3. Pracownik Gospodarczy Magzynu

4. Specjalista ds. Zakupów

 

 

 

 

 

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

APLIKUJ

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

W ciągu 25 lat istnienia na polskim rynku stworzyliśmy rozpoznawalne marki produktów i ponad 250 miejsc pracy a historie naszych pracowników świadczą o tym, że firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz duże możliwości rozwoju i samorealizacji.

Budujemy zespół, w którym doceniamy samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Jednocześnie chcemy stwarzać naszym pracownikom optymalne warunki rozwoju zawodowego, tak aby osiągać najlepsze wyniki jako zespół i cała firma. Zdajemy sobie sprawę, że to nasi pracownicy, którzy przez lata z zapałem realizowali nawet najbardziej niezwykłe pomysły, doprowadzili nas do pozycji wiodącego dystrybutora narzędzi, elektronarzędzi oraz odzieży BHP w Polsce. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do tworzenia przyjaznego i stabilnego środowiska pracy i aktywnie wspieramy inicjatywy podnoszenia kompetencji naszych pracowników.

Bezpieczeństwo i komfort pracy to nasze priorytety, podejmujemy wiele działań, aby zachować najwyższe standardy. Nasz nowoczesny i przestronny biurowiec, zlokalizowany przy trasie S7, zaledwie 27km od centrum Warszawy to miejsce, które spełnia wszystkie wymogi określone przepisami prawa, ale też tworzy przyjazną i wygodną przestrzeń pracy.

Znaczną część powierzchni budynku stanowi centrum dystrybucyjno logistyczne. W każdym obszarze naszego działania widzimy miejsce dla innowacji, dlatego wciąż się rozwijamy. Posiadamy własny park maszynowy do znakowania odzieży, Dział Badań i Rozwoju, w którym każdego dnia sprawdzamy i rozwijamy, jakość naszych produktów a nawet unikalny showroom, gdzie eksponujemy nasze produkty.  

Chcemy, żeby PROFIX był czymś więcej niż tylko pracą, wierzymy w możliwości naszych pracowników i każdego dnia wspólnie z nimi budujemy marki, które znajdują się w czołówce liderów w branży. 


BENEFITY, NA KTÓRE MOŻESZ LICZYĆ

  każdy pracownik po okresie próbnym dostaje od nas kartę Multisport, ma też możliwość zamówienia pakietu dla osoby towarzyszącej i dzieci

  dbamy o zdrowie naszych pracowników zapewniając im prywatną opiekę medyczną w centrach Medicover

  dbamy o rozwój – zapewniamy naszym pracownikom lekcje języka angielskiego

  nasi Pracownicy w wybranym dniu, urodzin lub imienin, dostają od nas w prezencie dzień wolny, dzięki czemu świętują ten wyjątkowy dzień tak jak chcą

  szczególne wsparcie finansowe – nasi Pracownicy mają możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS

  dwa razy w roku organizujemy imprezę dla naszych pracowników, aby jeszcze lepiej się zintegrować i spędzić wspólnie czas nie tylko w pracy, 

         zimą jest to uroczyste spotkanie podsumowujące miniony rok a latem, z okazji Dnia Dziecka, impreza sportowo-rekreacyjna dla dzieci pracowników

  atrakcyjna przestrzeń pracy – nasz budynek jest tak zaprojektowany aby każdy czuł się w nim komfortowo

  bezpłatny i strzeżony parking


JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI

1. APLIKOWANIE

Jeżeli zainteresowała Cię któraś z naszych ofert pracy, aplikuj poprzez portal pracuj.pl, załączając swoje aktualne CV. 

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, którym byłbyś zainteresowany, zostaw nam swoje CV (przycisk aplikuj)

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Profix Sp. z o.o., ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa, e-mail: ochronadanych@profix.com.pl, zwana dalej „Administratorem”.

Dane osobowe są przetwarzane w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub wykorzystywane w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.

Przysługują Państwu następujące prawa: prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wycofania zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Profix sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

 

Pełna treść klauzuli informacyjnynej znajduje się tu:
Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

Cel przetwarzania danych

Podstawa prawna przetwarzania danych

Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

art. 6 ust. 1 lit. c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny – w zakresie danych osobowych wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy)

art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda – wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych) w przypadku przekazania przez kandydata szerszego zakresu danych niż jest to wskazane w przepisach prawa

Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

3. Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy będą podmioty przetwarzające dane na podstawie zawartej z Administratorem umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, w szczególności podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacji, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
5.Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
a. do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko,
b. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora – do momentu wycofania tej zgody, jednakże nie dłużej niż przez rok od jej wyrażenia.
6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, kandydatom do pracy przysługują następujące prawa:
a.prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,

b. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
c.prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres odo@profix.com.pl,
7.Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych przepisach szczególnych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

2. SELEKCJA CV

Przeglądamy wszystkie aplikacje, które pojawiają się w naszym systemie i wybieramy te, które w największym stopniu odpowiadają profilowi stworzonemu dla danego stanowiska.

3. ROZMOWA TELEFONICZNA

W krótkiej rozmowie telefonicznej potwierdzamy zainteresowanie ofertą pracy i zapraszamy na spotkanie. Czasami zadajemy dodatkowe pytania dotyczące motywacji lub posiadanych umiejętności.

4. SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Dla nas to najważniejszy punkt procesu. To okazja, żeby się poznać. Zwykle uczestniczy w niej Manager działu, do którego aplikujesz oraz pracownik Działu Kadr. Podczas spotkania pytamy o Twoje doświadczenie, ale też chcemy dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne i czego oczekujesz od przyszłego pracodawcy. To też czas dla Ciebie, aby poznać szczegóły dotyczące stanowiska i charakteru pracy.

W niektórych procesach rekrutacyjnych wystarczy jedno spotkanie, w innych planujemy dwa etapy. Zawsze uprzedzamy jak dokładnie będzie wyglądał proces.

5. INFORMACJA ZWROTNA

Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, zadzwonimy do Ciebie i zaproponujemy Ci współpracę.

Niezależnie od decyzji, zawsze informujemy o wyniku rozmowy.

 


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022