O sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie.

Dzięki zaufaniu i lojalności naszych pracowników mogliśmy przez ostatnie 20 lat tworzyć PROFIX takim, jaki jest dzisiaj.


Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

 

APLIKUJ

Zdajemy sobie sprawę, że to nasi pracownicy, którzy przez lata z zapałem realizowali nawet najbardziej niezwykłe pomysły, doprowadzili nas do pozycji wiodącego dystrybutora narzędzi, elektronarzędzi oraz odzieży BHP w Polsce. Dlatego tak wielką wagę przykładamy do tworzenia przyjaznego i stabilnego środowiska pracy.

Aktywnie wspieramy rozwój naszych pracowników. Wiemy, że dobrze wykształcone kadry są wartościową inwestycją na długie lata. Właśnie dlatego wielu z nich mogło dzięki PROFIX skończyć studia. Od lat prowadzimy również bezpłatne kursy języka angielskiego dla osób zatrudnionych w naszej firmie.

Jesteśmy organizacją, która wie jak ważna jest rodzina. W sytuacjach kryzysowych wspieramy naszych pracowników udzielając im zapomóg i pożyczek. Osoby zatrudnione mogą korzystać z prywatnej opieki zdrowotnej w centrach Medicover, a także z karty Benefit, dzięki której mogą spędzać czas wolny na siłowni, basenie, czy biorąc udział w zajęciach sportowych. Dbamy też, by nasz zespół był dobrze zintegrowany, dlatego co roku organizujemy w naszej siedzibie pikniki rodzinne.

W ciągu 20 lat stworzyliśmy ponad 250 miejsc pracy. Historie naszych pracowników świadczą o tym, że nasza firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz duże możliwości rozwoju i samorealizacji. Szczególnie cenimy ludzi rzetelnych, uczciwych i lojalnych. Osoby, które posiadają te cechy a dodatkowo są inteligentne i trzeźwo patrzą na świat mogą z powodzeniem pracować u nas przez długie lata.


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2019