PROLINE Odkryciem Roku 2015
25 Marzec 2015 • Nowości

PROLINE Odkryciem Roku 2015


W 2015 roku marka PROLINE z portfolio firmy PROFIX została dwukrotnie doceniona przez klientów. Narzędzia PROLINE otrzymały godło Odkrycie Roku 2015 w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Z kolei ręczne narzędzia ogrodowe PROLINE uhonorowano Brązowym Godłem KONSMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2015. Te szczególnie cenne wyróżnienia, przyznawane przez samych klientów, potwierdzają mocną pozycję rynkową marki.

Przyznanie PROFIXwyróżnienia w kategorii „Odkrycie Roku” to ogromny sukces marki, który udało się osiągnąć po zaledwie roku dynamicznych działań wizerunkowych. Narzędzia PROLINE zostały docenione przez klientów, bo łączą w sobie solidne wykonanie z atrakcyjną ceną. Szczególnie chętnie sięgają po nie fachowcy – instalatorzy, hydraulicy, glazurnicy, budowlańcy, mechanicy, majsterkowicze oraz ogrodnicy. Wkład brandu PROLINE w rozwój polskiej branży narzędziowej to nie tylko zaawansowane jakościowo produkty, lecz także szereg programów stworzonych z myślą o partnerach biznesowych. Przykładem jest sieć dobrze zaopatrzonych sklepów i salonów technicznych, działających pod jednolitym szyldem „Sklep Patronacki PROLINE”. Dziś funkcjonuje w Polsce ponad 320 takich placówek.

Klienci zdecydowali też o przyznaniu ręcznym narzędziom ogrodowym PROLINE Brązowego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości 2015. Spośród użytkowników narzędzi PROLINE, którzy wzięli udział w badaniu, produkty tej marki polecało aż 74,8 proc. osób. Badanie zostało wykonane metodą zbierania i analizy danych jakościowych na próbie 10 400 respondentów. Konsumenci wybierając markę PROLINE uzasadniali, że narzędzia te są „bardzo dobre i solidne”. Podkreślali również, że głosują na nie ze względu na jakość.

Oprócz godła Odkrycie Roku 2015 oraz Brązowego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości 2015 PROFIX ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym tytuł Solidnego Pracodawcy 2013 oraz Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP.

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta to ogólnopolskie badanie konsumenckie, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów i marek. W ramach konkursu przyznawane są takie wyróżnienia jak: złoty, srebrny i brązowy Laur Konsumenta/Klienta, Grand Prix, Odkrycie Roku oraz Top Marka konkursu Laur Konsumenta/Klienta. Opinie konsumentów zbierane są podczas rozmów telefonicznych, głosowania na stronie www.laur-konsumenta.pl, a także przy pomocy ankiet zamieszczonych na portalach branżowych oraz w serwisach tematycznych AGORA S.A.

W kategorii „Odkrycie Roku” wyróżniane są innowacyjne wyroby, które mogą pochwalić się m.in. ciekawą i skuteczną kampanią reklamową, przyczyniającą się do wzrostu ich rozpoznawalności oraz zaufania ze strony klientów. Mogą znaleźć się tu również rozwiązania, które przeszły lifting marketingowy (np. zmiana opakowania) lub zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Konsumenta. Ocena innowacyjności i perspektyw rozwoju danego brandu dokonywana jest przez Komisję Konkursową projektu Laur Konsumenta.

KONSMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015

KONSMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 to ogólnopolski program, prowadzony przez Redakcję „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych marek i firm na polskim rynku.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2021