Złoty Laur Konsumenta 2020 dla PROLINE
9 Wrzesień 2020 • Nowości

Złoty Laur Konsumenta 2020 dla PROLINE


Miło nam poinformować, że także w 2020 roku marka PROLINE została uhonorowana złotym laurem konsumenta w kategorii narzędzia ręczne. Cieszy nas to bardzo, ponieważ ten tytuł jest dowodem na to, że Polacy doceniają wysoką jakość naszych narzędzi i polecają je innym. wszystkim, którzy w tegorocznym badaniu oddali swój głos na PROLINE - serdecznie dziękujemy.

Uznanie konsumentów jest potwierdzeniem najwyższej jakości narzędzi oznaczonych marką PROLINE. To dla nas wyjątkowo ważne wyróżnienie dlatego, że o wynikach plebiscytu decyduje najbardziej obiektywne jury, czyli sami konsumenci.

Laur Konsumenta to bez wątpienia jeden z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich projektów konsumenckich, w ramach którego co roku wybierane są najbardziej popularne i godne zaufania marki, produkty, a także usługi.

Na podstawie wieloetapowego sondażu danej marki, przeprowadzanego wśród konsumentów, uwzględniane są następujące czynniki: m.in. innowacyjny charakter produktów/usług, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Badania opinii prowadzone są podczas rozmowy telefonicznej oraz za pomocą sond na popularnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2021