MONTERIADA 2020 - ZAPRASZAMY!
22 Styczeń 2020 • Nowości

MONTERIADA 2020 - ZAPRASZAMY!


MONTERIADA to cykl wydarzeń, prezentacji i pokazów związanych z promowaniem dobrych praktyk montażowych.

Już kolejny rok z rzędu, będziemy mieli możliwość obserwować prawidłowe oraz bezpieczne techniki montażu. Podczas zbliżającej się Monteriady 2020 dowiemy się, jakie stosować materiały i techniki pracy, jakimi narzędziami pracować. To ogromna część wiadomości, która pozwoli na wykonywanie pracy w sposób profesjonlny i bezpieczny.

 

 

Przy tego typu pracach ważne jest nie tylko bezpieczeństwo wykonanej konstrukcji, ale również swoje własne. Ciało ludzkie jest w tym momencie najdelikatniejszym elementem narażonym na kontuzje i urazy. Niejednokrotnie długie godziny ciężkiej pracy powodują ból i wyczerpanie. Aby zminimalizować zmęczenie oraz poczuć się komfortowo w miejscu pracy, warto przyjrzeć się ofercie ubrań roboczych i ochronnych Lahti Pro. Monterzy będą pracowali w specjalnie zaprojektowanej, podnoszącej bezpieczeństwo i komfort linii ubrań Slim Fit.

 

ZAPRASZAMY: 

MONTERIADA 2020

Targi BUDMA - MTP Poznań

4-7 luty 2020

Hala nr 5

czytaj więcej

Gazele Biznesu 2019
7 Styczeń 2020 • Nowości

Gazele Biznesu 2019


Już kolejny rok z rzędu Profix, jako jeden z wiodących producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz odzieży roboczej i BHP, znalazł się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce oraz został uhonorowany tytułem „Gazeli Biznesu”.

Gazele Biznesu jest rankingiem najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Jest to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku.

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2021