PROFIX GAZELĄ BIZNESU 2020
4 Marzec 2021 • Komunikaty prasowe

PROFIX GAZELĄ BIZNESU 2020


W 2020 roku podobnie jak w latach ubiegłych PROFIX znalazł się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

W 2019 roku warszawskie przedsiębiorstwo zrealizowało zakładane cele biznesowe i utrzymało wysoką dynamikę wzrostu wartości sprzedaży. Za pośrednictwem firmy na rynek trafiło wiele nowych, innowacyjnych produktów, które poprawiają efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Dostarczając nowoczesne narzędzia i odzież ochronną Profix pomaga innym podmiotom skuteczniej konkurować na rynku zwiększając efektywność wykonywanych prac. Firmy korzystające z rozwiązań Proline, Lahti Pro i Tryton lepiej stawiają czoła nowym wyzwaniom.

Obecność w gronie Gazel Biznesu to świetna rekomendacja. Kojarzy się z prestiżem i zarazem odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność firmy. Wskazuje jednocześnie, że przedsiębiorstwo rozwija się stabilnie. Jest wiarygodnym partenrem biznesowym, z którym warto współpracować.

Aby zostać Gazelą Biznesu firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. Weryfikacją danych zgłoszonych przez przedsiębiorców zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2021