DNI OTWARTE PROFIX 2018 już za nami
16 Maj 2018 • Nowości

DNI OTWARTE PROFIX 2018 już za nami


25 lat… ćwierć wieku… od niewielkiego garażu, po ogromne centrum logistyczne i magazynowe… od lokalnej sprzedaży detalicznej, po lidera rynku i eksport do ponad 30 krajów…

W świetle tak uroczystego jubileuszu 25 lat działalności firmy, odbyły się tegoroczne Dni Otwarte PROFIX, zorganizowane w Hotelu Narvil w Serocku.

W dniach otwartych wzięło udział ok. 500 przedstawicieli firm partnerskich, a także reprezentanci dostawców i podmiotów współpracujących.

Dni Otwarte były okazją do zapoznania się z szeroką ofertą modnej i  bezpiecznej odzieży roboczej oraz narzędzi i elektronarzędzi, wliczając w to liczne nowości, które trafiły bądź trafią w najbliższym czasie do liczącego już kilkanaście tysięcy pozycji asortymentu Profix.
Oprócz rozbudowanej ekspozycji marek własnych firmy: Proline, Tryton i Lahti Pro, swoje stoiska wystawiły m.in. Tesa, Stanley, Fiskars i Action Can, których produkty również znajdują się w ofercie Profix.

Podczas wieczornej uroczystej gali, wieloletnim partnerom Profix wręczone zostały statuetki Prolion, będące już ikoną trwałej i owocnej współpracy na rynku.

Dzięki przeprowadzonej podczas spotkania licytacji, wraz z Fundacją Radia ZET, zebrane środki trafią do osób najbardziej potrzebujących. Fundacja wspiera i pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Dziękujemy Serdecznie wszystkim naszym klientom, za liczne przybycie oraz wyśmienitą zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022