PROLINE - najlepsza marka narzędzi ręcznych w Polsce
26 Luty 2019 • Nowości

PROLINE - najlepsza marka narzędzi ręcznych w Polsce


Jest nam niezmiernie przyjemnie poinformować, że w 2019 roku głosami konsumentów PROLINE został uznany najlepszą marką narzędzi ręcznych w Polsce i otrzymał wyróżnienie Złoty Laur Konsumenta 2019 !

Marka PROLINE jest najpopularniejszą polską marką narzędzi ręcznych w kraju – do takich wniosków można dojść, analizując wyniki tegorocznego ogólnopolskiego niezależnego plebiscytu Laur Konsumenta. W stosunku do roku ubiegłego PROLINE uzyskała najwyższe miejsce na podium i została uhonorowana złotem!

Rosnąca od lat rozpoznawalność marki PROLINE i tego roczny sukces, najwyższe uhonorowanie, pokazuje, że restrykcyjne założenia jakościowe i towarzyszące im działania marketingowe przynoszą zakładany skutek. Trzy lata temu w 2015 r. narzędzia ręczne PROLINE zadebiutowały w zestawieniu i otrzymały godło „Odkrycie Roku”. W 2016 r. głosy respondentów uplasowały PROLINE na trzecim miejscu. W 2017 pozwoliły na awans na drugie. W tym roku PROLINE uzyskał pozycję lidera i został odznaczony Złotym Laurem Konsumenta 2019.

Laur Konsumenta od przeszło dziesięciu lat towarzyszy polskim konsumentom, ułatwia im wybór najlepszych produktów. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych w kraju sondaży opinii nabywców. Prowadzony jest na grupie minimum tysiąca głosujących w każdej z kategorii. Sondaże prowadzone są telefonicznie i na tematycznych stronach internetowych. W praktyce blisko milion internautów odwiedzających strony tematyczne staje przed pytaniem konkursowym, które brzmi: „Jaki produkt najczęściej pan/pani wybiera lub poleca innym?”. W zestawieniu jest kilka marek do wyboru. Taki sposób prowadzenia sondażu sprawia, że są one obiektywne i reprezentatywne.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022