PROFIX WYRÓŻNIONY PRZEZ DELOITTE
8 Lipiec 2022 • Komunikaty prasowe

PROFIX WYRÓŻNIONY PRZEZ DELOITTE


Podczas uroczystej gali 8 czerwca w Warszawie zaprezentowano laureatów pierwszej edycji plebiscytu Best Managed Companies Poland 2022. Konkurs organizowany przez globalną firmę doradczą Deloitte jako jedyny na świecie tak szczegółowo i skrupulatnie przygląda się firmom i weryfikuje ich podejście do prowadzenia biznesu. Firma PROFIX została doceniona przez audytorów i znalazła się w zaszczytnym gronie firm laureatów I edycji polskiej tego prestiżowego programu. Aspekty naszej działalności, które specjaliści z Deloitte uznali za szczególnie godne wyróżnienia to unikalna polityka kadrowa i relacje wewnątrz firmy, które przekładają się na jej wyniki i tworzą siłę Grupy PROFIX oraz jej marek. Wyróżnienie to cieszy tym bardziej, że zostało przyznane na podstawie identycznych, ostrych kryteriów stosowanych w 45 najbardziej rozwiniętych gospodarkach świata i na tle działających tam firm – nierzadko z kilkusetletnia tradycją.

- Jesteśmy prawdziwie zbudowani tym wyróżnieniem – świadczy ono o dojrzałości zarówno rodzimej gospodarki, jak i naszej organizacji, która buduje z powodzeniem polski i europejski rynek narzędzi i odzieży roboczej od prawie 30 lat. Znaleźć się w gronie wyróżnionych to zarówno zaszczyt, jak i zobowiązanie oraz motywator do dalszych starań w obszarze zarzadzania każdym etapem naszej pracy, przy zachowaniu zdrowych relacji wewnątrz zespołu.

- powiedział Mirosław Cichecki Prezes Zarządu GRUPY PROFIX po odebraniu wyróżnienia.

czytaj więcej

DOBRY MONTAŻ 2021 - Proline partnerem akcji
7 Lipiec 2022 • Nowości

DOBRY MONTAŻ 2021 - Proline partnerem akcji


 

Marka PROLINE została jednym z partnerów akcji DOBRY MONTAŻ prowadzonej przez ZWIĄZEK POLSKICH OKIEN i DRZWI. Akcja ma na celu edukację proekologiczną Polaków w zakresie inwestycji budowlanych. Inspiruje do wyboru energooszczędnych rozwiązań i technik montażowych przy budowie czy remoncie domu. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Budujesz dla pokoleń”.

 

 

 

czytaj więcej

MAMY TO PO RAZ CZWARTY!
7 Lipiec 2022 • Komunikaty prasowe

MAMY TO PO RAZ CZWARTY!


 

Marka PROLINE po raz czwarty z rzędu zdobyła Złoty Laur Konsumenta w kategorii Jakość Produktu – Narzędzia Ręczne. To ważne wyróżnienie, bo pochodzące od samych użytkowników narzędzi, z których aż co trzeci wskazał naszą markę jako najlepszy wybór jakościowy. Głosowanie zakończyło się w połowie marca, a od teraz możemy już oficjalnie używać tytułu zwycięzcy w kategorii NARZĘDZIA RĘCZNE.

czytaj więcej

DOBRA FIRMA TO MY
7 Lipiec 2022 • Komunikaty prasowe

DOBRA FIRMA TO MY


 

PROFIX został doceniony przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, zdobywając nagrodę dla NAJLEPSZEGO INNOWATORA w tegorocznej edycji konkursu DOBRA FIRMA. Dziękujemy za tę nagrodę w kategorii dla nas niezwykle ważnej, bo wskazującej na potencjał rozwojowy naszej firmy. Tak trzymać!

czytaj więcej

LAHTI PRO PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZŁOTĄ BUDOWLANĄ MARKĄ ROKU
7 Lipiec 2022 • Komunikaty prasowe

LAHTI PRO PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZŁOTĄ BUDOWLANĄ MARKĄ ROKU


Ranking Budowlana Marka Roku prowadzony przez niezależny instytut badawczy ASM, to bardzo ważne branżowe zestawienie. Jego waga i prestiż polega na metodologii badania konsumenckiego, będącego podstawą klasyfikacji. To spontaniczne wskazania fachowców i ludzi z branży budują moc i pozycję rankingową poszczególnych marek BMR. Do tego wskazanie jest wykluczające – respondenci muszą się zdecydować na tę, a nie inną konkretną markę na zasadzie wyłączności. Dlatego tak  bardzo cieszy fakt, że nasza Marka LAHTI PRO znów stanęła na najwyższym podium, zdobywając drugi raz z rzędu tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku. W 2022 zostawiliśmy w pokonanym polu naszą znakomitą zagraniczną i krajową konkurencję, potwierdzając tym samym pozycje lidera rynku.

- Branża docenia nas ponownie wysoko w trudnym dla rynku momencie. Można powiedzieć zatem, że jakość marki  LAHTI PRO broni się, mimo niesprzyjających warunków otoczenia biznesu – inflacji, braków w zaopatrzeniu, nieprzewidywalnych cen surowców i pracy. To cieszy i motywuje do dalszych wysiłków.

- powiedziała Joanna Woźniak Dyrektor Marketingu PROFIX po odebraniu wyróżnienia.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022