Znak Jakości dla naszej Pilarki Wielofunkcyjnej !
22 Czerwiec 2016 • Nowości

Znak Jakości dla naszej Pilarki Wielofunkcyjnej !


Nasz produkt Pilarka Wielofunkcyjna TRYTON TPW600K otrzymał Znak Jakości Home Zone.

Home Zone – jakość i niezawodność” to ogólnopolska inicjatywa, która wspiera i wyróżnia najlepsze firmy budowlane, remontowo-wykończeniowe i aranżacyjne. Projekt ma na celu przyznawanie Znaku Jakości i Niezawodności przedsiębiorstwom, których oferowane produkty i usługi są gwarantem najwyższej jakości.

Odznaczenie Home Zone jest cenną wskazówką w wyborze niezawodnych  produktów i usług, a takie kryteria spełnia nasza Pilarka Wielofunkcyjna TRYTON.

Zapoznaj się z naszym produktem: TRYTON TPW600K

 

czytaj więcej

BMW PROLINE Tour 2016
15 Czerwiec 2016 • Nowości

BMW PROLINE Tour 2016


BMW PROLINE Tour to cykl imprez, na których obecni jesteśmy wraz z naszym Tirem ekspozycyjnym Teamu Wyścigowego BMW Sikora. 

Podczas eventów promujemy markę PROLINE oraz współpracę z Teamem Wyścigowym BMW Sikora. 
Odwiedzający mogą zapoznać się z szeroko prezentowanym asortymentem marki PROLINE oraz porozmawiać i wymienić doświadczenia z naszymi specjalistami.

Całości ekspozycji dopełnia Tir ekspozycyjny BMW PROLINE oraz wyścigowe motocykle BMW S 1000RR, których nasz Champion Ireneusz Sikora startuje w zawodach.
O rozrywkę i dobrą zabawę dbają nasi animatorzy organizując konkursy z atakcyjnymi nagrodami. Wkręcanie wkrętów na czas, podciąganie na drążku, czy wymiana i montaż koła samochodowego angażuje do zabawy niejednokrotnie nawet całe rodziny odwiedzających naszą ekspozycję.

Zapraszamy na najbliższe wydarzenia z cyklu BMW PROLINE Tour, które odbędą się:

- 16 czerwca, Olsztyn, sklep Metalzbyt

- 18 czerwca, Leoncin, sklep Rutkowscy

 

czytaj więcej

Profix laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015
13 Czerwiec 2016 • NowościKomunikaty prasowe

Profix laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015


Niezmiernie miło nam poinformować, iż firma PROFIX została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015.

Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

- PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) *. Do uzyskania Nagrody, wskaźnik PMI musi wynosić minimum 80 punktów. Firma PROFIX uzyskała wskaźnik PMI ma na poziomie 99 punktów !

- Rating na poziomie powyżej CCC

- Brak aktywnych windykacji.  

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria. Oznacza to, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy, a kontrahent jest liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym można znaleźć wiarygodne dane o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku. 

Więcej informacji na temat Plebiscytu Złoty Płatnik 2015 można znaleźć na: web: www.zlotyplatnik.pl

--------------------------------------------

* PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wskazówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, liczba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta. 

Wskaźnik Moralności Płatniczej w przedziale 80-100 oznacza: 

Polecamy współpracę, rzetelny kontrahent, opóźnienia w regulowaniu zobowiązań praktycznie nie występują.

 

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022