PROFIX z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP
21 Marzec 2016 • Nowości

PROFIX z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP


PROFIX jest przedsiębiorstwem mającym istotny wkład w rozwój polskiej gospodarki, co doskonale potwierdza przyznanie firmie 27 maja 2015 Odznaki Honorowej z rąk Ministra Gospodarki. To najlepszy dowód na to, że PROFIX jest dostawcą wysokiej jakości produktów, świetnym partnerem handlowym oraz miejscem, w którym warto pracować.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP i okazjonalny dyplom dla firmy PROFIX zostały wręczone przez Ministra Gospodarki i Wiceprezesa Rady Ministrów Janusza Piechocińskiego 27 maja 2015 r. w Kazuniu Polskim. W imieniu przedsiębiorstwa wyróżnienie odebrał Wiceprezes Zarządu Mirosław Cichecki.

Wyróżnienie przyznane firmie PROFIX pokazuje, że warto wkładać duży wysiłek w tworzenie nowych miejsc pracy w Polsce, wspierając rodzimą gospodarkę oraz współpracować z władzami samorządowymi dla dobra ogółu społeczeństwa. Jest też dowodem na to, że sprawnie realizowana strategia rozwoju pozwala łączyć cele sprzedażowe oraz interesy społeczne. PROFIX od lat stara się tworzyć miejsca pracy nie tylko na terenie swojego województwa, lecz także w pozostałych regionach Polski. Odznaka Honorowa to dodatkowa motywacja do dalszych działań nad rozwojem firmy.

W 2014 roku PROFIX obchodził jubileusz 20-lecia działalności na polskim rynku. Na przestrzeni dwóch dekad stał się nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem, które obsługuje blisko 5000 kontrahentów, a wytwarzane i sprzedawane przez firmę produkty są obecne w wielu polskich domach. PROFIX zatrudnia około 250 osób. Firma dokłada wszelkich starań, by zapewniać stabilność i pewność zatrudnienia. Te wysiłki zaowocowały dużą grupą lojalnych pracowników, którzy od 5, 10 czy nawet 15 lat uczestniczą w budowaniu sukcesu PROFIX.

Obecna oferta PROFIX to ponad 10 000 narzędzi, elektronarzędzi i akcesoriów do zastosowania w wielu dziedzinach. To także rozwijana niezwykle dynamicznie w ostatnich latach oferta odzieży ochronnej i roboczej. Dzięki produktom znajdujących się dziś w ofercie PROFIX wiele grup zawodowych może pracować bezpieczniej i z większą wydajnością. Wkład przedsiębiorstwa w rozwój polskiej gospodarki to zarówno zaawansowane jakościowo produkty, jak i coraz większa sprzedaż eksportowa i obecność firmy na kolejnych rynkach.

Oprócz Odznaki Honorowej za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP, PROFIX ma na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień, w tym tytuł Solidnego Pracodawcy 2013 oraz wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2015.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022