PROFIX na VI Kongresie Stolarki Polskiej!
23 Maj 2015 • Nowości

PROFIX na VI Kongresie Stolarki Polskiej!


Firma PROFIX, jeden z wiodących dystrybutorów narzędzi na polskim rynku, wzięła udział w VI Kongresie Stolarki Polskiej. Największe w naszym kraju wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży polskiej stolarki otworowej odbyło się w dniach 21-22 maja 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim. PROFIX był Partnerem Wspierającym Kongresu.

Choć firma PROFIX nie jest bezpośrednio związana z branżą stolarki budowlanej, jej obecność na Kongresie Stolarki Polskiej pozwoliła na jeszcze lepsze poznanie specyfiki pracy i zacieśnianie współpracy z firmami produkującymi lub montującymi okna, drzwi i bramy garażowe. Narzędzia i odzież ochronna PROFIX są często wybierane przez fachowców. Kongres Stolarki Polskiej dał niesamowitą okazję do poznania szczególnych potrzeb specjalistów korzystających z produktów firmy i wyznaczenia nowych kierunków rozwoju. PROFIX ma ambicje spełniać oczekiwania ekspertów pracujących w najróżniejszych branżach, dlatego tak ważna jest wymiana informacji z końcowymi odbiorcami produktów firmy.

Kongres Stolarki Polskiej to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń. Rozbudowana część merytoryczna umożliwia toczenie debat dotyczących najważniejszych zagadnień z branży stolarki budowlanej. Nie inaczej było w tym roku. Pierwsza z szeregu dyskusji dotyczyła tematyki skutecznego prowadzenia biznesu. W prowadzonym przez Pawła Gadomskiego, dziennikarza Polsatu panelu, udział wziął Krzysztof Sobieraj, Prezes Zarządu firmy PROFIX. Odpowiadając na pytania prowadzącego debatę, dzielił się z uczestnikami konferencji swoimi długoletnimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem przedsiębiorstwa, będącego jednym z liderów we własnej branży. Podkreślił on jak ważne jest oparcie biznesu na ludziach. W ocenie Krzysztofa Sobieraja to lojalna i dobrze wykształcona kadra, która chce zostać z firmą na długie lata jest podstawą sukcesu i kluczem do stworzenia potężnej marki na rynku. Prezes Zarządu PROFIX przekonywał także, że polskie firmy nie powinny bać się eksportu, gdyż nie mają one powodu, by czuć kompleksy w stosunku do zachodnich konkurentów.

Firma PROFIX oprócz narzędzi i elektronarzędzi takich firm jak: Black&Decker, Stanley, DeWalt, Fiskars czy Klingspor, oferuje również produkty marek własnych: profesjonalne narzędzia ręczne PROLINE i PROLINE HD, zaawansowane elektronarzędzia TRYTON oraz nowoczesną, projektowaną z myślą o bezpieczeństwie, wygodzie i elegancji użytkownika, odzież roboczą LAHTI PRO. Wyroby tej ostatniej marki zaprezentowane zostały na Kongresie podczas specjalnego pokazu mody.

Prezentowane przez modelki eleganckie i ekstrawaganckie kreacje wykonane zostały z ubrań i akcesoriów pochodzących ze standardowej linii produktów LAHTI PRO. Szczególnie duże wrażenie zrobiła zwiewna suknia balowa stworzona z… rękawic roboczych. Męskie stroje zaprezentowała z kolei grupa StreetWorkout. Ubrani w odzież ochronną LAHTI PRO, wykonali oni pokaz ekstremalnych akrobacji.

VI Kongres Stolarki Polskiej to nie pierwsza wspólna inicjatywa firmy PROFIX i Związku Polskie Okna i Drzwi. Okazją do wcześniejszej współpracy była realizowana przez POiD kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2021