PROLINE partnerem Kampanii DOBRY MONTAŻ
15 Październik 2015 • Nowości

PROLINE partnerem Kampanii DOBRY MONTAŻ


Kampania edukacyjna DOBRY MONTAŻ Związku Polskie Okna i Drzwi ma zwrócić uwagę konsumentów na to jak ważny jest nie tylko sam produkt, ale i sposób jego montażu. W momencie zakupu okien, drzwi, elementów fasady, bramy czy innych produktów budowlanych powinniśmy szukać wykwalifikowanego montera, który korzysta z dobrych materiałów i narzędzi.

Doskonała jakość narzędzi PROLINE sprawia, że od lat sięgają po nie najlepsi fachowcy. Każdego dnia nasz sprzęt w rękach profesjonalistów jest wykorzystywany do dokręcania, szlifowania, wiercenia, łączenia, podnoszenia, mierzenia i poziomowania. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć Kampanię DOBRY MONTAŻ oraz fachowców, którzy wykorzystują narzędzia PROLINE, by zakupione przez Państwa drzwi, okna czy bramy mogły cieszyć pełną funkcjonalnością.

W Kampanii DOBRY MONTAŻ uczestniczą największe polskie marki związane z branżą stolarki budowlanej.DOBRY MONTAŻ popierają wiodące firmy związane z branżą stolarki budowlanej: AIB, Anwis, FAKRO, Hörmann, POL-SKONE, PORTA KMI Poland, Proline, Marcopol, Soudal i Wiśniowski. Patronem Merytorycznym akcji jest Instytut Techniki Budowlanej, zaś Patronami Medialnymi: „Ekspert Budowlany", „Gazeta Dom”, „Kwartalnik OKNO" „Lubelski Poradnik Budowlany”, „Ładny Dom”, „Murator”, „Własny Dom”, dobrzemieszkaj.pl, najlepszedomy.pl, muratordom.pl, obud.pl, oknonet.pl, stolarkavip.pl, wyborcza.biz. Kampanię organizuje Związek Polskie Okna i Drzwi, największa w Polsce organizacja zrzeszająca firmy związane z branżą stolarki budowlanej.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022