Gazele Biznesu 2018
11 Styczeń 2019 • Nowości

Gazele Biznesu 2018


Jako jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz odzieży roboczej i ochronnej, po raz kolejny Profix znalazł się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W ubiegłorocznej edycji rankingu został wyróżniony tytułem „Gazeli Biznesu”.

Od 25 lat konsekwentnie realizujemy założoną strategię rozwoju. Przez ten czas dostarczylismy do swoich kontrahentów kilkadziesiąt milionów produktów, które zmieniły oblicze polskiego rynku narzędziowego. Wdrażamy liczne pionierskie programy wspierające sprzedaż. Zwiększamy przychody i zatrudnienie. Jesteśmy jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz modnej i nowoczesnej odzieży BHP w Polsce. W swoich działaniach bierzemy pod uwagę konieczność dostosowania się do rosnących potrzeb klientów. Tak było w chwili kiedy wiele lat temu zdecydowaliśmy o budowie Centrum Logistycznego w miejscowości Łomna Las pod Warszawą. Projekt inwestycji został tak przygotowany, aby możliwa była dalsza rozbudowa firmy. W minionym roku zakończyliśmy kolejną dużą inwestycję, która zwiększyła powierzchnię magazynową o dodatkowe 8 tys. mkw. Dobre wyniki finansowe, wzrost zatrudnienia i coraz bardziej widoczne działania prokonsumenckie sprawiły, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni w corocznym rankingu „Gazele Biznesu”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022