PROLINE zacieśnia współpracę z BMW
19 Listopad 2015 • Nowości

PROLINE zacieśnia współpracę z BMW


Marka wysokiej jakości narzędzi ręcznych PROLINE wraz dealerem światowego lidera jakości na rynku automotive –BMW, rozpoczęły wspólną akcję promocyjną. Program został ogłoszony na specjalnym spotkaniu dla dystrybutorów narzędzi PROLINE w Hotelu BOSS, 18 listopada 2015 roku.

Nasza dwuletnia współpraca wchodzi w nową fazę. Już od dawna narzędzia warsztatowe PROLINE są testowane przez team sportowy BMW Sikora, ale również przez mechaników w serwisach BMW. Na bazie naszej współpracy opracowaliśmy specjalne zestawy narzędzi sprawdzające się w warsztatach samochodowych, polecane przez najlepszych.   - tłumaczy Joanna Woźniak, Dyrektor Marketingu firmy PROFIX Sp. z o. o., do której należy marka PROLINE.

Wspólna akcja promocyjna realizowana przez PROLINE przy współpracy z BMW Sikora daje dystrybutorom możliwość zorganizowania specjalnych wydarzeń lokalnych prezentujących narzędzia PROLINE w towarzystwie samochodu serwisowego teamu BMW Sikora Motorsport oraz spotkań z mechanikami BMW.

Specjalnym gościem, który wziął udział w wydarzeniu, był Ireneusz Sikora, wicemistrz Polski w kategorii Superbike w sezonie 2015. Marka PROLINE aktywnie wspiera sportowca oraz jego team BMW Sikora Motorsport od 2014 roku.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość zobaczenia najnowszych modeli samochodów marki BMW wyprodukowanych w 2015 roku. Nie zabrakło m. in. luksusowego modelu BMW i8. Każdy z uczestników mógł także odbyć jazdę próbną.


« powrót do listy aktualności


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix2022