Srebrny Laur Konsumenta 2017 dla PROLINE
27 Lipiec 2017 • Nowości

Srebrny Laur Konsumenta 2017 dla PROLINE


Marka PROLINE jest jedną z najpopularniejszych polskich marek narzędzi ręcznych w kraju – do takich wniosków można dojść analizując wyniki tegorocznego ogólnopolskiego, niezależnego plebiscytu Laur Konsumenta.

Rosnąca od lat rozpoznawalność marki PROLINE pokazuje, że restrykcyjne założenia jakościowe i towarzyszące im działania marketingowe przynoszą zakładany skutek. Dwa lata temu w 2015 roku narzędzia ręczne PROLINE zadebiutowały w zestawieniu i otrzymała godło "Odkrycie Roku". W 2016 roku głosy respondentów uplasowały PROLINE na trzecim miejscu, a w tym zapewniły awans na pozycję wicelidera. Jest to o tyle ważne, że właśnie w tym roku marka PROLINE obchodzi jubileusz 20-lecia obecności na rynku. W tym czasie udało się stworzyć ofertę ponad 5000 produktów, które są bardzo dobrze dopasowane do wymagań odbiorców, są coraz częściej przez nich wybierane i polecane.

Laur Konsumenta od przeszło dziesięciu lat towarzyszy polskim konsumentom, ułatwia im wybór najlepszych produktów. To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych w kraju sondaży opinii nabywców. Prowadzony jest na grupie minimum tysiąca głosujących w każdej z kategorii. Sondaże prowadzone są telefonicznie i na tematycznych stronach internetowych. W praktyce blisko milion internautów odwiedzających strony tematyczne staje przed pytaniem konkursowym, które brzmi: „Jaki produkt najczęściej pan/pani wybiera lub poleca innym?” W zestawieniu jest kilka marek do wyboru. Taki sposób prowadzenia sondażu sprawia, że są one obiektywne i reprezentatywne.

czytaj więcej

Gepard Biznesu 2015 dla Profix
2 Wrzesień 2016 • Nowości

Gepard Biznesu 2015 dla Profix


Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu nam wyróżnienia w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w VIII edycji Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2015.

Funkcjonujemy na rynku już od 20 lat, będąc jednym z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi w Polsce. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, znamy doskonale potrzeby i wymagania klientów.

W całej swojej dotychczasowej działalności rozwijamy się zgodnie z najnowszymi trendami oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Niezmiernie cieszy nas fakt, że innowacyjność oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów, pozwala nam plasować się na pozycji lidera, którego najlepszym dowodem jest przyznane wyróżnienie.

czytaj więcej

Produkt LAHTI PRO finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2016
1 Sierpień 2016 • Nowości

Produkt LAHTI PRO finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2016


Nasz produkt, Trzewiki Ochronne Ocieplane marki LAHTI PRO został finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2016.

Zapoznaj się z naszym produktem: Trzewiki Ochronne Ocieplane

 

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu, jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów.

Produkty i usługi biorące udział w konkursie, poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej, w pierwszym etapie przez Komisję Ekspertów, która wyłoni finalistów konkursu oraz w drugim przez Jury konkursu, które wybierze laureatów.

 

czytaj więcej

Znak Jakości dla naszej Pilarki Wielofunkcyjnej !
22 Czerwiec 2016 • Nowości

Znak Jakości dla naszej Pilarki Wielofunkcyjnej !


Nasz produkt Pilarka Wielofunkcyjna TRYTON TPW600K otrzymał Znak Jakości Home Zone.

Home Zone – jakość i niezawodność” to ogólnopolska inicjatywa, która wspiera i wyróżnia najlepsze firmy budowlane, remontowo-wykończeniowe i aranżacyjne. Projekt ma na celu przyznawanie Znaku Jakości i Niezawodności przedsiębiorstwom, których oferowane produkty i usługi są gwarantem najwyższej jakości.

Odznaczenie Home Zone jest cenną wskazówką w wyborze niezawodnych  produktów i usług, a takie kryteria spełnia nasza Pilarka Wielofunkcyjna TRYTON.

Zapoznaj się z naszym produktem: TRYTON TPW600K

 

czytaj więcej

BMW PROLINE Tour 2016
15 Czerwiec 2016 • Nowości

BMW PROLINE Tour 2016


BMW PROLINE Tour to cykl imprez, na których obecni jesteśmy wraz z naszym Tirem ekspozycyjnym Teamu Wyścigowego BMW Sikora. 

Podczas eventów promujemy markę PROLINE oraz współpracę z Teamem Wyścigowym BMW Sikora. 
Odwiedzający mogą zapoznać się z szeroko prezentowanym asortymentem marki PROLINE oraz porozmawiać i wymienić doświadczenia z naszymi specjalistami.

Całości ekspozycji dopełnia Tir ekspozycyjny BMW PROLINE oraz wyścigowe motocykle BMW S 1000RR, których nasz Champion Ireneusz Sikora startuje w zawodach.
O rozrywkę i dobrą zabawę dbają nasi animatorzy organizując konkursy z atakcyjnymi nagrodami. Wkręcanie wkrętów na czas, podciąganie na drążku, czy wymiana i montaż koła samochodowego angażuje do zabawy niejednokrotnie nawet całe rodziny odwiedzających naszą ekspozycję.

Zapraszamy na najbliższe wydarzenia z cyklu BMW PROLINE Tour, które odbędą się:

- 16 czerwca, Olsztyn, sklep Metalzbyt

- 18 czerwca, Leoncin, sklep Rutkowscy

 

czytaj więcej

Profix laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015
13 Czerwiec 2016 • NowościKomunikaty prasowe

Profix laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015


Niezmiernie miło nam poinformować, iż firma PROFIX została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015.

Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, które jest przyznawane firmom spełniającym jednocześnie wszystkie z następujących kryteriów:

- PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) *. Do uzyskania Nagrody, wskaźnik PMI musi wynosić minimum 80 punktów. Firma PROFIX uzyskała wskaźnik PMI ma na poziomie 99 punktów !

- Rating na poziomie powyżej CCC

- Brak aktywnych windykacji.  

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia ww. kryteria. Oznacza to, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy, a kontrahent jest liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku. Laureaci zostali wyłonieni na podstawie danych pochodzących z Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, w którym można znaleźć wiarygodne dane o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku. 

Więcej informacji na temat Plebiscytu Złoty Płatnik 2015 można znaleźć na: web: www.zlotyplatnik.pl

--------------------------------------------

* PMI (Wskaźnik Moralności Płatniczej) to dynamiczny wskaźnik stanowiący istotną wskazówkę przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu kupieckiego danemu kontrahentowi. Do wyliczenia tego wskaźnika brane są pod uwagę przesłane przez uczestników należności, liczba dni średniego opóźnienia w płatnościach oraz zdarzenia prawne dotyczące danego kontrahenta. 

Wskaźnik Moralności Płatniczej w przedziale 80-100 oznacza: 

Polecamy współpracę, rzetelny kontrahent, opóźnienia w regulowaniu zobowiązań praktycznie nie występują.

 

czytaj więcej

Dni Otwarte PROFIX 2016
17 Maj 2016 • Nowości

Dni Otwarte PROFIX 2016


13 maja mieliśmy przyjemność gościć naszych Klientów podczas Dni Otwartych PROFIX, które odbyły się w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Prezentację nowości LathiPRO, Proline oraz Tryton urozmaicił pokaz mody. Modelki ubrane w stroje wykonane z produktów LahtiPRO promowały nowoczesny design marki. Spódniczka wykonana z rękawiczek ochronnych, czy jaskrawa sukienka nawiązująca do kamizelek ostrzegawczych LahtiPRO to tylko niektóre z akcentów „Bezpieczeństwa w Modzie”, jakie mogli podziwiać nasi goście.

Na zewnętrznej części ekspozycji targowej, przy sprzyjającej pogodzie mogliśmy zaprezentować naszym Klientom produkty oferowanych marek.

Emocje oraz zdrową rywalizację zapewnił konkurs wkręcania wkrętów na czas, zorganizowany z użyciem niezawodnych wkrętarek Tryton.

Ekspozycje swoich produktów zaprezentowali również nasi dostawcy, firmy Stanley, Juco, Tesa i Fiskars.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się ekspozycja wystawiona przez BMW Sikora Team. Podczas imprezy Klienci mieli możliwość obejrzeć m.in. motocykle wyścigowe BMW S1000RR oraz spotkać osobiście Wicemistrza Polski w kategorii Superbike.

Miłośnicy starej motoryzacji mieli możliwość podziwiać zachowane w oryginale auta, takie jak Fiat 125p, Syrena 105, a także nasz rodzimy król szos, czyli popularny „Maluch”.

Podczas wieczornej Gali odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz statuetek PROLion dla naszych Klientów.

Dobrą zabawę zapewnił zespół Czerwone Gitary, który swoim brzmieniem momentalnie zapełnił parkiet taneczny.

Serdecznie Dziękujemy naszym Klientom oraz Dostawcom za przybycie oraz świetną zabawę i atmosferę.

czytaj więcej

Klienci nagrodzili markę PROLINE brązowym Laurem Konsumenta 2016
10 Kwiecień 2016 • Komunikaty prasowe

Klienci nagrodzili markę PROLINE brązowym Laurem Konsumenta 2016


W tegorocznej odsłonie ogólnopolskiego konkursu Laur Konsumenta 2016 – narzędzia PROLINE, znajdujące się w ofercie firmy PROFIX zostały uhonorowane brązowym godłem. Plebiscyt wyłania najlepsze marki w danej kategorii. Jego laureaci otrzymują jedno z bardziej wyjątkowych wyróżnień, przyznawane jest bowiem przez samych konsumentów. Dzięki temu głosowanie ma szanse przedstawić precyzyjny krajobraz tendencji rynkowych.

Codziennie używamy dziesiątek produktów i niemal non stop zmagamy się z wyborem „co będzie najlepsze?”. Bywa jednak, że szukanie odpowiedzi skutecznie spędza nam sen z powiek. Szeroki wachlarz ofert producentów, nie usprawnia procesu podejmowania decyzji. We właściwym rozeznaniu pomaga nam plebiscyt Laur Konsumenta. Jego wyniki mogą być najtrafniejszym drogowskazem w dotarciu do celu, czyli wyboru wymarzonego produktu.

PROLINE co roku nagradzany

Dla marki PROLINE działającej na rynku nieprzerwanie od 1993 uhonorowanie nagrodą popularności produktów i usług „Laur Konsumenta” nie jest nowością. W ubiegłym roku wytwarzane przez nią narzędzia zostały wyróżnione godłem „Odkrycie Roku 2015”. Jednak tegoroczna wygrana i brązowe godło jest dla marki potwierdzeniem nieprzemijającego zaufania ze strony jej nabywców. – Od pierwszych lat działalności zmierzamy do podwyższenia jakości proponowanych przez nas rozwiązań. Nagroda jaką przyznali nam konsumenci utwierdza nas w przekonaniu, że nasze produkty mają wiernie miejsce w pracowniach i schowkach nie tylko profesjonalnych fachowców, lecz także majsterkowiczów. Kolejny w naszej kolekcji konsumencki laur uznania motywuje nas do dalszej pracy
i jest swoistym dowodem, że warto wkładać ogromny wysiłek w konstruowanie innowacyjnych narzędzi w Polsce. Odbiorcy, którzy jeszcze nie mieli szansy poznać naszych produktów, dzięki odznaczeniu Laurem Konsumenta, będą świadomi, że mogą zaufać naszym wyrobom –
mówi Joanna Woźniak, Dyrektor Marketingu firmy PROFIX, do której należy marka PROLINE. Aktualnie dystrybutor ma
w swoim asortymencie ponad 10 000 produktów od  narzędzi, elektronarzędzi aż po odzież roboczą i ochronną. Dzięki jego towarom wiele grup zawodowych może pracować nie tylko wydajniej, ale i bezpieczniej.

Unikatowa nagroda

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, tropiący najlepszych z najlepszych w danej kategorii. Jego zamysł jest o tyle wyjątkowy, że pozwala na dokładne odzwierciedlenie aktualnych tendencji rynkowych. Nietuzinkowe jury plebiscytu, w skład którego wchodzą sami konsumenci jest gwarancją miarodajnych wyników. Dzięki wypracowanej renomie konsumenckie godło kontroluje dziś jakość
w bardzo szerokim zakresie. Jest nie tylko wyrazem uznania ze strony klientów, lecz także informacją zwrotną dla dystrybutorów. Oceny konsumentów są gromadzone za pomocą rozmów telefonicznych
i ankiet dostępnych na wielu stronach internetowych. Minimalna liczba odnotowanych opinii została ustalona na poziomie tysiąca głosów dla każdej kategorii.

czytaj więcej

PROFIX z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP
21 Marzec 2016 • Nowości

PROFIX z Odznaką Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP


PROFIX jest przedsiębiorstwem mającym istotny wkład w rozwój polskiej gospodarki, co doskonale potwierdza przyznanie firmie 27 maja 2015 Odznaki Honorowej z rąk Ministra Gospodarki. To najlepszy dowód na to, że PROFIX jest dostawcą wysokiej jakości produktów, świetnym partnerem handlowym oraz miejscem, w którym warto pracować.

czytaj więcej

Sponsoring Jarka Hampla
11 Marzec 2016 • Nowości

Sponsoring Jarka Hampla


PROLINE marka wysokiej jakości narzędzi ręcznych jest dobrze znana miłośnikom sportów motorowych. Logotyp PROLINE pojawiał się wielokrotnie na arenach zawodów żużlowych. Od 2011 roku w barwach tej marki występuje żużlowy wicemistrz świata Jarosław Hampel.

czytaj więcej

PROLINE zacieśnia współpracę z BMW
19 Listopad 2015 • Nowości

PROLINE zacieśnia współpracę z BMW


Marka wysokiej jakości narzędzi ręcznych PROLINE wraz dealerem światowego lidera jakości na rynku automotive –BMW, rozpoczęły wspólną akcję promocyjną. Program został ogłoszony na specjalnym spotkaniu dla dystrybutorów narzędzi PROLINE w Hotelu BOSS, 18 listopada 2015 roku.

czytaj więcej

PROLINE partnerem Kampanii DOBRY MONTAŻ
15 Październik 2015 • Nowości

PROLINE partnerem Kampanii DOBRY MONTAŻ


Kampania edukacyjna DOBRY MONTAŻ Związku Polskie Okna i Drzwi ma zwrócić uwagę konsumentów na to jak ważny jest nie tylko sam produkt, ale i sposób jego montażu. W momencie zakupu okien, drzwi, elementów fasady, bramy czy innych produktów budowlanych powinniśmy szukać wykwalifikowanego montera, który korzysta z dobrych materiałów i narzędzi.

czytaj więcej

PROFIX na VI Kongresie Stolarki Polskiej!
23 Maj 2015 • Nowości

PROFIX na VI Kongresie Stolarki Polskiej!


Firma PROFIX, jeden z wiodących dystrybutorów narzędzi na polskim rynku, wzięła udział w VI Kongresie Stolarki Polskiej. Największe w naszym kraju wydarzenie skierowane do przedstawicieli branży polskiej stolarki otworowej odbyło się w dniach 21-22 maja 2015 roku w Ożarowie Mazowieckim. PROFIX był Partnerem Wspierającym Kongresu.

czytaj więcej

PROLINE Odkryciem Roku 2015
25 Marzec 2015 • Nowości

PROLINE Odkryciem Roku 2015


W 2015 roku marka PROLINE z portfolio firmy PROFIX została dwukrotnie doceniona przez klientów. Narzędzia PROLINE otrzymały godło Odkrycie Roku 2015 w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta. Z kolei ręczne narzędzia ogrodowe PROLINE uhonorowano Brązowym Godłem KONSMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2015. Te szczególnie cenne wyróżnienia, przyznawane przez samych klientów, potwierdzają mocną pozycję rynkową marki.

czytaj więcej


e-mail

kontakt

Kontakt

Centrum Dystrybucyjno-Handlowe PROFIX

Łomna Las, ul. Dobra 3 05-152 Czosnów tel. +48 22 78-59-600 tel. +48 22 78-59-610 e-mail: profixtools@profix.com.pl

PROFIX LOGO © Profix 2017